KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12577501
nr 1257 7501
Josefin Wedel-Allgulin
(f. 1958), Sverige
Färgetsning, Stövlar i snön. Signerad, numrerad 11/90. Motivet: 25x20 cm
Josefin Wedel-Allgulin, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
300 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:02:28
Josefin Wedel-Allgulin
Läs mer om Josefin Wedel-Allgulin